Pages Menu
Categories Menu

urzadzenie mieszkania pod wynajem

urzadzenie mieszkania pod wynajem

Groźba Stink Bugs

Przybysze stosunku do terytorium Stanów Zjednoczonych, halyomorpha halys powodują spore zamieszanie w stanach wschodniego wybrzeża i Appalachów. Najpierw widziano w Allentown, Pensylwania we wrześniu 1998 roku, te błędy są Uważa się, że związał się na przejażdżkę skrzyń pochodzących z kraju azjatyckiego, prawdopodobnie Japonii czy Chinach, iw drodze do USA.Bimber Do 2009 roku te owady dotarł Maryland, Wirginia, Wirginia Zachodnia, a nawet Oregon. Uznany za błąd, który jedzie dobrze, do tej pory ten rodzaj błędu ma już swoje wpływy odczuwalne w 30 stanach. Naukowcy przewidują, że w niedalekiej przyszłości, każde państwo na kontynencie amerykańskim będzie musiał uporać się z zagrożeniem ze strony tego brązowego marmorated uciążliwości.

urzadzenie mieszkania pod wynajem

Produktem ubocznym globalizacji, błędy są uważane za „obce gatunki inwazyjne”. Rozprzestrzenianie się obcych gatunków inwazyjnych jest uważana za jedno z największych zagrożeń dla naszej planety z punktu widzenia ekonomii i ekologii. Gdy gatunek obcy, takie jak halyomorpha halys, wprowadza się do nowego środowiska, szkody odbywa się do istniejących systemów naturalnych rolnych i lokalnej różnorodności biologicznej.

urzadzenie mieszkania pod wynajem

W przypadku halyomorpha halys, chociaż są one okazują się być poważnym utrapieniem dla mieszkańców domu i mieszkania, ich szkodliwy wpływ jest odczuwalny głównie przez rolników. Śmierdzą robaki żywią się owocami, warzywami i upraw paszowych, ssanie płynów roślinnych poprzez swoje trąba. Ta pozostawia nieestetycznych śladów Pock na zewnętrznych powierzchniach roślin i brązowe, corklike części wewnątrz. To nie oznacza, że ??produkty niejadalne – w rzeczywistości, można po prostu wyciąć część brzydki i nadal go jeść; to jednak, bo owoce i warzywa, by stać się nieatrakcyjne dla kupujących, a co za tym idzie, handlowa uległa.
Artykuł dzięki: http://aquastacja.pl