Pages Menu
Categories Menu

urzadzenie mieszkania pod klucz

urzadzenie mieszkania pod klucz

Porady Keep Bugs Out of Your Kitchen

Owady są wspaniałymi istotami, które dostarczają przydatnych usług na ziemię. Są one zapylają kwiaty, posprzątać śmieci i pomagają rozkładać odpady. Niestety, kiedy przynoszą swoje usługi w naszym domu, to może „bug” nas całkiem sporo. Istnieje wiele produktów na rynku, które mogą pomóc kontrolować owady w domu, ale oto kilka tanie alternatywy. Te środki są tak samo skuteczne jak produkty można kupić w sklepie, ale są one wykonane z produktów, które prawdopodobnie mają już w kuchni.

1. Natychmiastowe Bug Spray

Najlepszym i najtańszym sposobem, aby natychmiast dokonać spray na owady, które jest tak samo skuteczne jak sklepowych marek, jest wypełnienie plastikową butelkę natrysku z ciepłą wodą i dodać kilka kropli płynnego mydła do mycia naczyń (jak Dove lub Palmolive). Będzie to działać na mrówki, karaluchy, muchy, komary i inne owady większości gospodarstw domowych.

2. Błędy Nienawiść Kawa

urzadzenie mieszkania pod klucz

Korzystanie stare fusy z ekspresu do kawy jest doskonałym sposobem, aby zniechęcić błędów. To najlepszy sposób, aby to zrobić, to posypać niektórych fusy całym zewnątrz domu. Należy zwrócić szczególną uwagę na drzwiach lub innych małych pęknięć, które mogą być mrówki wykorzystujących jako wejście do domu.

3. Ocet Usuwa wszelkie ślady

Wielki lekarstwem, czy mrówki weszły już http://erfit.pl/plac-street-workout/ w domu jest mieszanie roztworu octu i pół pół wody. Zauważysz, że mrówki z określonym drogę do podróży do iz ich gniazdo. Wiedzą śledzić ten szlak przez oznaczeń zapachowych, że inne mrówki zostawiają. Spray swoje rozwiązanie na szczycie całego szlaku. To nie tylko zabija mrówki, ale usuwa ślad zapachu, tak aby inne mrówki nie może go znaleźć.

4. Vanilla Perfumy

Jeśli masz problem z komarami, które utrzymują cię atakuje, wielki lekarstwem jest użycie ekstrakt waniliowy.
Artykuł dzięki: