Pages Menu
Categories Menu

wynajem mieszkania dla pracownika

wynajem mieszkania dla pracownika Produkują hodowcy zaczynają dostrzegać poważne obrażenia. W Wirginii Zachodniej, szacuje się, że blisko jedna trzecia uprawom owoców i warzyw zostały uszkodzone przez śmierdzielkami błędów w roku 2010.

„Kradną pieniądze z naszych kieszeni”, wykrzyknął jeden nękani rolnika rzucił wzrok na jego 200-hektarowy sad. „Coś trzeba zrobić, aby je zatrzymać.”

renmak.pl

Co to, że coś jest nie Entomologowie i badaczy zakłopotany. W ojczystym Azji, brązowe marmorated błędy są trzymane w ryzach przez naturalnych drapieżników, takich jak osy. Można by pomyśleć, że importując te osy byłoby proste rozwiązanie, ale tak nie jest. Za każdym razem, gdy nie rodzimych gatunków jest wprowadzany do lokalizacji, a jego wpływ na rodzimą ekosystemu trzeba ustalić. Co początkowo może wydawać się wybawieniem może skończyć się coraz gorsza szkodników niż bane to miało leczyć.

Ramię badania Departament Rolnictwa, który zajmuje się inwazyjnych owadów spędził US $ 800.000 na badania smród błędów w 2010 roku, ale jej lider, Kevin Hackett, szacuje , że więcej środków w zakresie funduszy i siły roboczej konieczności poświęcony problemowi. Mówi, że nie ma bezpośredniego rozwiązanie jest w zasięgu wzroku.

Co dotyczy odpowiedzialnych agronomów jest to, że eksplozja może być przyczyną błędów śmierdzielkami rolnicy powrócić do stosowania szkodliwych pestycydów aby chronić swoje uprawy, ustawienie powrotem lata warte wysiłku w zakresie zintegrowanej ochrony przed szkodnikami. Zintegrowana ochrona przed szkodnikami ma na celu wspieranie lepszego zrozumienia biologii szkodników i stosowanie naturalnych wrogów i innych alternatyw w celu zredukowania użycia pestycydów chemicznych. Jak dotąd, nie ma naturalne alternatywy dla halyomorpha halys.

Lokalne i stanowe rządy, organizacje ekologiczne, rolnicy i hodowcy, naukowcy i badacze są pilnie apelując do rządu federalnego, aby kontrolę śmierdzielkami błędów kwestią priorytetową.Ogólnie rzecz biorąc, ceny rynkowe produktów rolnych nie tak daleko odzwierciedlenie szkód spowodowanych halyomorpha halys, ale jako szkodniki nadal szerzyć i rozmnażać, mogą skończyć powodując wzrost cen produktów. Następnie głos spożywania publiczności zostanie dodany do już istniejącej domagają się coś należy zrobić, aby rozwiązać ten obcy inwazyjną zagrożenie znany jako halyomorpha halys.

Smród błędy są zdecydowanie najbardziej uciążliwe, kiedy się wewnątrz domu. Jednak zakażenia można uniknąć przy zastosowaniu kilku prostych technik.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat sposobu, aby pozbyć się błędów śmierdzielkami i zapobiec ich zakażenia domu, zanim będzie za późno, należy sprawdzić się, jak pozbyć się błędów śmierdzielkami

Artykuł dzięki: